93% людей продовжать користуватися велосипедами після карантину (опитування)

 Фото: Max Bender, unsplash

Департамент транспорту Великобританії провів дослідження, яке показало, що 93% респондентів продовжуватимуть їздити на велосипеді та ходити пішки після зняття обмежень через Covid-19, повідомляє видання Сycling industry.

Дослідження провели після повідомлень про різке збільшення велосипедного руху протягом останніх шести місяців пандемії. Дані показують, що в деякі дні рівень користування велосипедом збільшувався до 300%.

Опитування проводилося в період з травня по липень 2020 року, і його вибірка склала 2688 осіб. У період з травня по липень 2020 року 39% респондентів повідомили, що вони більше ходять пішки, а 38% заявили, що вони їздять на велосипеді більше, ніж до спалаху коронавірусу. 94% респондентів, які почали більше ходити або їздити на велосипеді, вважають, що вони будуть продовжувати це робити після зняття карантинних обмежень.

Крім того, з усіх респондентів 86% висловили стурбованість станом свого здоров’я, коли думали про використання громадського транспорту, у порівнянні з 19%, які користувалися індивідуальним транспортом. 68% респондентів стурбовані використанням шерінгових сервісів.

До того ж, дані показують, що використання велосипедів в середньому становить 130% від рівня до встановлення обмежень, а використання автотранспортних засобів в середньому становить близько 100%.

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Хмарочоса» – незалежного та впливового київського інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ зрозумілішим для містян, а діяльність влади – прозорішою.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.