«Airbnb для автомобілів»: сервіс каршеринга Getmancar став платформою для оренди

Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Ми пишемо про розвиток міст вже 6 років та 320 днів. За цей час ми опублікували вже 14102 новин та статей і продовжуємо це робити щодня. Підтримайте нас щомісячним внеском! За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви сприятимете незалежній роботі редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Каршеринг Getmancar, який працює в Києві з 2018 року, став онлайн-майданчиком, на якому можна здати свій автомобіль у короткострокову оренду, повідомляє AIN.UA.

Спершу компанія Getmancar працювала за традиційною для каршеринга моделлю й мала власний автопарк. З оновленням сервіс стає шеринговою платформою, якою можуть користуватися всі охочі. У компанії це називають «Airbnb для автомобілів»

Для цього було розроблено власне програмне забезпечення Getshare, яке встановлюється на автівку та дозволяє контролювати переміщення машини, віддалено відкривати та закривати авто. Це невеликий GPS-модуль, який визначає, чи можна орендувати автомобіль, або ж ним зараз користується власник.

В особистому кабінеті власник автівки може подивитися статистику: чи використовується автомобіль у цей час, скільки кілометрів проїхав і скільки грошей зароблено.

Керівник Getmancar Тарас Гетьманський очікує прибутковість на рівні 22% річних у гривні.

Наразі в Getmancar 130 тисяч зареєстрованих користувачів, а до кінця року сервіс планує збільшити цю кількість до 170 тисяч.

Нагадаємо, торік в Івано-Франківську запустили клубний каршеринг: члени клубу користуються кількома спільними автомобілями, оплачуючи час користування.

Читайте також: Японці використовують каршеринг не за призначенням: в автівках їдять, працюють і сплять

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.