Багатоповерхівку «Павленко Холл» незаконно будують на землях для приватної садиби

У Києві почастішали випадки, коли громадяни отримують земельні ділянки під приватне будівництво, а потім на них незаконно будують багатоповерхівки.

Клубний будинок «Павленко Холл» — це приклад свавілля та безкарності, які можливі лише у корумпованій державі. У Святошинському районі столиці, на вулиці Павленко, 8 та 10 у 2019 році громадянин Знак Валерій Михайлович отримав дві ділянки, площа кожної — 10 соток.

Цільове призначення землі: для будівництва житлового будинку, отже споруджувати там багатоповерхівку законодавством заборонено. Але це не зупинило «Індастріалсіті», її власники Наталія Соловей та Олена Посметухова і директор Сергій Абесінов у травні 2019 року підписали з власником землі Валерієм Знаком договір про участь у будівництві №05/03.

При цьому, за інформацією Департаменту містобудування КМДА, містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки не видавались. Тому у вересні 2019 року Департамент державного архітектурно-будівельного контролю КМДА, відмовив у реєстрації початку будівельних робіт. Компанія «Індастріалсіті» спочатку дала хабаря судді Галині Василенко з Київського окружного адміністративного суду, яка відмінила рішення Архбудконтролю.

А потім, системно, пішли хабарі до Шостого апеляційного адміністративного суду де суддя Олег Шурко нахабно, прикриваючись карантином щодо коронавірусу, переносить засідання. Потрібно розуміти, що влітку 2019 року, поліція розпочала розслідування щодо самоуправства за статтею 356 Кримінального кодексу, та з допомогою Святошинського суду, було заарештовані обидві земельні ділянки.

Ми прослідкували, у яких компаніях засвітилися фігуранти нашого розслідування щодо незаконного будівництва на вулиці Павленка, 8 та 10, і виявили ланцюжок фірм, які ведуть до Литви.

На кордоні з Білоруссю, у селі Мурінінкай, за однією адресою, зареєстровано дві фірми зі схожою назвою: «Естіка» та «Астека», остання володіє «Київбудмонолітом», де підписантом записано Абесінова, який керує «Індастріалсіті».

До речі, «Київбудмоноліт» реалізує незаконне будівництво ЖК «Шулявський», там же є підрядник «Техстрой Лтл», який записано на Естіку, а ще вони зруйнували історичну пам’ятку на Нижньоюрківській 8-Б, про ці приклади безчинства ми розповімо у наступних передачах.

Отже, ми маємо у Києві, на вулиці Павленка, аферу з литовськими слідами, та підставними особами-українцями, які незаконно реалізують будівельні проєкти. Команда «Забудовам НІ» звертається до правоохоронних органів, прискорити розслідування у справі № 12019100080005158 та притягнути усіх причетних до відповідальності!