Благоустрій зобов’язав забудовника «Квітів України» демонтувати паркан

Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Ми пишемо про розвиток міст вже 6 років та 360 днів. За цей час ми опублікували вже 14465 новин та статей і продовжуємо це робити щодня. Підтримайте нас щомісячним внеском! За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви сприятимете незалежній роботі редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Фото: facebook/kvityukrainy

Міська влада анулювала контрольну картку на проведення будівельних робіт в будинку «Квіти України» на Січових Стрільців, 49. Про це повідомив керівник Департаменту міського благоустрою.

За його словами, листи про необхідність повернення контрольної картки сьогодні направлять власнику. Також забудовнику внесуть припис з вимогою прибрати встановлену біля будівлі огорожу.

У випадку, якщо власник не прибере огорожу протягом трьох днів, її мають демонтувати комунальники. День тому забудовник почав відновлювати паркан.

Контрольна картка про порушення благоустрою – документ, який дозволяє виконувати будівельні роботи, при яких порушується благоустрій міста.

Після початку демонтажу «Квітів України» кияни розібрали будівельний паркан, заблокували техніку та окупували будівлю.

15 липня суд заборонив проведення демонтажу будівлі «Квіти України» через порушення немайнових авторських прав архітектора Миколи Левчука. 13 липня суд також наклав арешт на будівлю у кримінальній справі, яка не перетинається з позовом про авторські права.

Докладніше про «Квіти України»: Кияни «захопили» пам’ятку модернізму, не даючи її знести. Чому це сталося і що буде далі?

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.