Ірпінь в епіцентрі будівельного скандалу: під Києвом забудовник зносить «приймальню» нардепів (фото)

В Ірпені під Києвом зносять громадську приймальню народних депутатів. Про це на своїй сторінці в Фейсбук написала жителька Ірпеня, активістка Михайлина Скорик, передає Zastroykam.net.

За її словами, конфлікт виник через те, що один із забудовників міста вирішив облаштувати в дворику, де розташований парковка, лавки та дерева, проїзд до збудованої ним по сусідству висотці.

Жителі прилеглого до дворику будинку виступили категорично проти ліквідації їх скверика і парковки. Однак забудовник все-таки зрубав один з зростаючих в дворику дубів. Для захисту інших дерев і парковки місцеві жителі звернулися до народних депутатів і в результаті поставили у дворику громадську приймальню народних депутатів Андрія Іллєнка та Павла Кішкаря.

«5:30 ранку. Ірпінь. Забудовник за допомогою екскаватора обмотує та викрадає вагончик з написами «громадська приймальна» депутатів Павло Кишкар та Андрій Іллєнко… Нагадаю, цим вагончиком мешканці ЖК Затишний намагаються захистити свій досі тупиковий двір від потоку в 200-300 машин, які мають поїхати до висотки на 500 квартир», — написала вона.

На виклик людей на місце прибули правоохоронці. «…Екскаватор, який розбудив людей о 5 ранку, виявився нічий. Зараз люди стоять, протестують. На 11:30 має приїхати міська влада», — розповіла Скорик.