Будівництво на кістках: на скандальному будівництві в Одесі продовжуються роботи (ВІДЕО)

В Одесі на скандальному удівництві, де нещодавно загинув працівник, продовжуються будівельні роботи. Про це повідомляє UA: ОДЕСА  на своїй сторінці у Фейсбук. 

“Сьогодні близько 10:00 на будівельному майданчику поряд із дельфінарієм «НЕМО» відбувалися будівельні роботи, незважаючи на повідомлення Одеської обласної прокуратури про накладання арешту на будмайданчик та кран.  Замовник будівництва, депутат одеської міської ради Андрій Кисловський, факт проведення робіт заперечив” – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 11 січня на незаконному будівництві в Одесі внаслідок падіння крану загинув робітник. Факт смерті забудовник намагався приховати та не пускав на місце події “швидку” і журналістів. Подробиці цієї трагедії — читайте в нашому матеріалі за послианням.

Будівельні роботи на плажі "Ланжерон"

Сьогодні близько 10:00 на будівельному майданчику поряд із дельфінарієм «НЕМО» відбувалися будівельні роботи, незважаючи на повідомлення Одеської обласної прокуратури про накладання арешту на будмайданчик та кран. Замовник будівництва, депутат одеської міської ради Андрій Кисловський, факт проведення робіт заперечив.

Gepostet von UA: ОДЕСА am Samstag, 19. Januar 2019