Ділки незаконно будують бізнес-центр на території Українського товариства сліпих на Лобановського

Дане будівництво здійснюється фірмою Модус. Це архітектурне бюро. І досі не зрозуміло хто тут здійснює будівництво. Фігурують люди в футболках та робочій одежі «Модус», також тут була фірма «Альтком».

Це фірма Бориса Колеснікова. Власники цієї земельної ділянки, на скільки відомо, вони всі уродженці міста Макіївка, Донецької області. Наразі це окуповані території.

Також фігурують різні фірми, наприклад, ТОВ «ТВП Юкон», яка по фіктивному договору проводила спилювання дерев. Тобто мешканець Макіївки наймає фірму, директриса якої так само паралельно працює в Модусі, але вона ніби директор Юкону, і вони півтора року тому почали спилювання дерев.

Спочатку, заявляючи, що це Зеленбуд, але після виклику поліції почали тікати. Також вони засвітили фіктивний договір, де кадастрова ділянка не співпадала з фактичною адресою . Тобто, придбавши 5,5 соток земельної ділянки, вони намагаються захопити ще 14 соток поруч, які фактично є прибудинковою територією інвалідів УТОС.

Все це вони роблять за допомогою сили та тітушок. Вони бігають та переслідують людей з сокирою, повстановлювали камери спостереження та підловлюють коли мешканці тут проходять, а потім караулять тих людей, які протидіють цій забудові. Вони прибігають з тітушками та погрожують людям, про що вже відкрито кримінальне провадження через суд, оскільки поліція, Голосіївський райвідділок, повністю покриває цю забудову, через що в ДБР вдалося відкрити кримінальне провадження на вже колишнього голову Голосіївського управління поліції Олега Волошина, а зараз його перевели в Солом’янський район назад.

А що зараз нинішній? За нинішнього керівництва полііції теж не бачить цієї забудови, у спілкуванні з прокуратурою Голосіївського району, прокурор взагалі заявила, що поліція звітує, що забудова не ведеться. Але після отриманих фотографій у прокуратурі звичайно виникли запитання, як це поліція звітує, що будівництва ніякого немає?

І в цей же час тут йде повномасштабне будівництво попри заявлені ще півтора року тому, після декількох скандалів, забудовник хотів провести зустріч з мешканцями будинку, домовитися та викупити гаражі мешканців, але мешканці не захотіли продавати гаражі за копійки. Мешканці не захотіли йти на кабальні умови і після цього просто відверто на зустрічі два брати Денисови, власники цієї ділянки, заявили, що вони силами КП «Благоустрій» знесуть гаражі та забудують цю територію, а потім будуть її узаконювати.

За цим фактом подано через слідчого суддю Голосіївського суду було відкрито кримінальне провадження. Там вже букет приблизно з 10 кримінальних статей. Виходить, що забудова почалась під видом реконструкції? Спочатку проводили роботу, знесли частину старих будівель з різними якимось сараями. Фактично будівельні роботи почалися півтора року тому.

Навіть підготовчі роботи без жодної дозвільної документації почалися ще 23 лютого 2019 року, коли почали незаконно пиляти дерева. При чому ті дерева, які знаходяться не на території та не в межах будівельної ділянки, а взагалі між гаражами поруч з будинком інвалідів. Після цього заявлялося при поліції, що є якісь документи, приписи від «Благоустрою», на підставі яких власник нібито розчищає ділянку і вони під видом цього почали зносити навіть будівлі, фактично проводячи підготовчі роботи. Це георозвідувальні роботи, тут стояли, бурили та брали проби ґрунту.

Потім вони подали повідомлення про реконструкцію в ДАБК, про що місцеві мешканці самі дізналися з реєстру ДАБК. Зараз  жодного паспорту об»єкта немає, вони вийшли забагато за межі своєї ділянки —  заступили від старої огорожі на 1,5 метри, захопивши дорогу і зараз продовжують нахабно спилювати дерева з чужої території. А після виклику поліції різко втекли, прибравши за собою рештки дерева та заховались на будівництві, а потім порозбігалися.

Будівництво ведеться фактично на підставі повідомлення про реконструкцію. А для чого вони довгий час тримали старий будиночок? Цей будинок вони здемонтували, вирили котлован і це вже повноцінне будівництво, а ніяка не реконструкція.