Голова ДАБІ Рівненськоі області Ігор Мічуда за хабар 400 тисяч опинився у буцегарні

Рівненський міський суд відправив до буцегарні Ігоря Мічуду – начальника управління Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Три години суддя визначався, чи насправді поліція та військова прокуратура мають достатньо доказів корупційної діяльності Мічуди. Бо голова Рівненського ДАБІ придумав хитру схему для отримання хабарів: він відправляв активістів власної громадської організації “Асоціація працівників будівельної галузі Рівненщини” на будівництва для перевірок.

Виявивши незначні порушення або взагалі їх сфантазувавши, члени ГО писали заяви Мічуді про порушення, той робив припис про призупинення робіт, а коли девелопери приходили із запитання до ДАБІ, вимагав з них хабарі для позитивного вирішення питання.

Мічуді вже 50 років, і він захотів грати у великі ігри, тому суму хабаря у чергового забудовника зажадав отримати 400 тисяч гривень, у відповідь бізнесмен написав заяву до поліції та перерахував гроші під контролем прокуратури на рахунок фірми Мічуди.

Коли транзакція була завершена, спецзагін поклав мордою у підлогу Мічуду та відвіз його до СІЗО.

Факт корупційних дій Ігоря Мічуди зафіксовано, але посадовців вищого обласного рівня так просто не арештовують, завжди є якісь передумови.

Мічуда постійно був у контрах з командою міського голови Рівного Володимира Хомка, бо вони наче два вовки у стаді овець, обидва поклали око на ласий шматок будівництва у Рівному.

Команда “Забудовам НІ” слідкуватимемо за розслідуванням та судовим процесом над корупціонером Мічудою, а також будемо всіляко припиняти його спроби уникнути кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, раніше ми вже повідомляли про скарги рівненських будівельників на те, що їх примушують платити хабарі.