ГОЛОВА ЛІКВІДАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ ДАБІ БОГДАН ФЕДОРЕНКО ЇЗДИТЬ НА ЛИПОВИХ НОМЕРАХ НА НЕЗАДЕКЛАРОВАНІЙ ІНОМАРЦІ (ВІДЕО)

На яку чесність і об’єктивність у прийнятті рішень можна розраховувати від чиновника, який роз’їжджає на незадекларованій автівці з “лівими” номерами? Тим паче, якщо цей чиновник – вихідець із найкорумпованішої структури в Україні – Державної архітектурно-будівельної інспекції?

Йдеться про Богдана Федоренка – нещодавно призначеного голову ліквідаційної комісії ДАБІ. До цього Федоренко був заступником начальника відділу методології та нагляду за здійсненням декларативних процедур департаменту дозвільних процедур ДАБІ. Федоренка у ЗМІ називають “настроювачем дозвільних схем”, адже до його неофіційних посадових обов’язків входила організація “специфічної” роботи дозвільних підрозділів в територіальних органах. Простіше кажучи, забезпечувати стабільну роботу відкатів і схем із видачі дозвільних документів.

Якщо поглянути на декларацію Федоренка, можна подумати, що він голий і босий: ані свого житла, ні машини – нічого не зазначено. Однак із реальністю декларація не збігається. Бо наша знімальна група зустріла його не в метро, не в тролейбусі, а за кермом іномарки. Проте ні володіння, ні права користування в декларації немає.

Кого намагається обдурити Богдан Федоренко, їздячи на автомобілі КІА з номерами АІ 8786 НХ? Тільки от номери ці – липові, адже зареєстровані на зовсім інше авто – ФІАТ 2008 року випуску.

Згодом журналісти зустріли те ж саме авто КІА, той самий Богдан Федоренко, але номери – знову інші – AA 8352 ВК. І знову ліві – цього разу номери відповідають NISSAN 2014 року.

Скільки і кому заплатив Федоренко, щоб їздити на “лівих” номерах, а також, щоб у нього не виникало проблем, у випадку, якщо зупинять копи? Хто допоміг Федоренку провернути таку схему? – Залишається тільки здогадуватися.

Але одне відомо точно – чесний і порядний посадовець, звийчайний громадянин України такі махінації не проводитиме.

Якщо Богдан Федоренко попався на таких схемах з незаконною купівлею лівих номерів, хабарів посадовцям за сприяння цьому, то ясна річ, на що він здатний на новопризначеній посаді голови ліквідаційної комісії ДАБІ.