«Інтергал-Буд» незаконно будує ЖК Теремки, знищуючи Голосіївський ліс

Мальовничий Голосіївський ліс розкинувся на півдні Києва. Це унікальна місцина, де кияни можуть відпочити від міського стресу, не виїжджаючи за кордони столиці. Але знайшлися нечесні на руку ділки, які вже рубають дерева та віджимають дорогоцінну землю.

Використовуючи корупційні схеми та політичні зв’язки, Володимир Зубик, власник Інтергал-Буду, руйнує унікальну екосистему.

Зубик раніше був народним депутатом від фракції президента Петра Порошенка, а ділянка на якій зараз стоїть ЖК «Теремки», була відчужена у Санітарно-епідеміологічній станції Державного управління справами, яке підпорядковується президенту України. Ця установа слугує для виявлення хвороб та лікування високопосадових осіб держави від коронавірусу.

Навіть зараз, коли Олена, дружина президента Володимира Зеленського захворіла на COVID-19, правоохоронні органи закривають очі на незаконне будівництво на Заболотного 15. у представника станції.

В Державній архітектурно-будівельній інспекції поспіхом за хабар видали дозвіл на будівництво, навіть у назві компанії помилились, написавши від руки Інтеграл замість Інтергал.

До речі, документ видано у серпні 2018 році за підписом інспектора буднагляду Департаменту дозвільних процедур Богданом Федоренком, зараз він є керівником ліквідованого ДАБІ. Вражає такий швидкий кар’єрний зліт — ймовірно Федоренко дуже цінний для своїх господарів, бо на першу вимогу виконує будь-який наказ.

Журналісти «Забудовам НІ вже розповідали, що Федоренко отримав від держави службовий автомобіль, на якому кожного дня встановлює номери які зареєстровані на інших транспортних засобах.

Офіційно, як зазначено на паспорті об’єкта, ініціатором будівництва є державна компанія «Укрінвестбуд», вона також знаходиться у вертикалі ДУСі яке підпорядковується президенту України. Зубик незаконно підмінив замовника будівництва ЖК «Теремки», тепер це не державне підприємство Укрінвестбуд, а фірма Укрінвестбуд, вона фігурує у кримінальній справі з розкрадання коштів на будівництві школи на 990 учнів у місті Яворів у Львівській області. В неї власниками записано Оксану Винявську і Андрія Рокоша, це підставні особи, бо раніше ця компанія була записана на Любомира Буняка, екс-мера Львова.

Це цікавий персонаж, він усе своє життя займався паливним бізнесом, багато років керував державним підприємством нафтопроводів «Дружба». Близько десяти років тому, українці взнали про схеми з ввезення нафтопродуктів без сплати акцизу і мита компанією «Лівела», тоді їх пов’язували саме с Зубиком, то може реально усім керував Буняк? Президент Петро Порошенко закривав очі на незаконні забудови Зубика, який навіть вже рекламу давав про продаж квартир від Інтергал-Буду на території «Експоцентру», в народі його називають ВДНХ. Можливо президент Володимир Зеленський, почне саджати злочинців за ґрати, як він обіцяв, бо Володимир Зубик це показник стабільності корупційних схем в країні і які потрібно швидко зупинити.