Кадрові рішення у галузі містобудування: Кабмін змінив голову ДАБІ та відсторонив керівників двох містобудівних відомств

Кабінет Міністрів України відсторонив Юрія Васильченка з посади голови Державної інспекції містобудування (ДІМ) та Олексія Башкірова з посади голови Державної сервісної служби містобудування України.

Крім того, втратило чинність розпорядження про тимчасове виконання обов’язків голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України Богданом Федоренком. Про це інформує пресслужба Кабміну.

Наші журналісти неодноразово висвітлювати корумповані дії посадовців ДАБІ. Команда Zastroykam.net й надалі продовжуватиме інформувати громадськість про спроби реформування будівельної галузі та викриватиме корупційні схеми чиновників.

Нагадаємо, 13 березня 2020 року уряд ухвалив постанову №218, згідно з якою ДАБІ потрібно ліквідувати, а замість неї мають з’явитися три нові органи:

  • Державна інспекція містобудування
  • Державне агентство з технічного регулювання у містобудуванні
  •  Державна сервісна служба містобудування

Васильченко очолив ДАБІ 13 березня, до цього він обіймав посаду заступника начальника одного з управлінь відомства. Кабмін на засіданні 29 квітня звільнив Васильченка з посади голови ДАБІ та призначив в.о. голови Державної інспекції містобудування.

Заступника начальника одного з відділів ДАБІ Федоренка 6 травня призначили тимчасово виконувачем обов’язків голови відомства.

Башкіров очолив Державну сервісну службу містобудування 12 червня. У розпорядженні уряду зазначено, що контракт про проходження державної служби з ним уклали на період дії карантину.