Кияни створили у Viber групу, яка допомагає дістатися роботи

Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Якщо вам подобається, що ми робимо, то пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Фото: autocentre.ua

У соціальній мережі Viber з’явилася група «Підвези сусіда.Київ». Її створили для координації киян та допомоги людям з критичних сфер вчасно добиратися до роботи. Про це розповів ініціатор Юрій Воскобойник.

За трішки більше доби до групи долучилося більше 2300 киян. Група насамперед спрямована на транспортування медичних працівників, адже багато з них не можуть отримати спецперепустки на проїзд. Нещодавно Департамент інфраструктури КМДА заявив, що надруковані спецперепустки вже закінчились. Воскобойник оборюється, що у пік коронавірусної хвороби лікарі не мають можливості добиратися до лікарень, щоб рятувати життя інших людей.

Нагадаємо, Київ ввів локдаун з п’ятого по 16 квітня. У цей період користуватися громадським транспортом можна лише за спеціальною перепусткою. У перший же день обмежень місто встало у заторах, на вході в метро стояли кордони поліції, а таксі підвищили тарифи вдвічі-втричі. Тому деякі люди не могли доїхати до роботи.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.