Київ оголосив аукціон на придбання чотирьох перехоплювальних паркінгів на 820 місць

Фото: kyivcity.gov.ua

Комунальне підприємство «Київтранспарксервіс» оголосило аукціон на чотири перехоплювальних паркінги сумарно на 820 місць, повідомляє КМДА, яку очолює Віталій Кличко.

Паркувальні майданчики планують розмістити біля станції метро «Видубичі» (на 193 паркомісця), метро «Теремки» (на 50 паркомісць), на перетині вулиць Тираспольської та Щусєва в Шевченківському районі (на 137 паркомісць), на проспекті Палладіна, 31, в Святошинському  районі, (на 440 паркомісць).

Початкова вартість одного паркомісця – 5,85 гривень за один день експлуатації. Розмір гарантійного внеску – 100 тисяч гривень. Мінімальний крок аукціону – 0,18 гривень.

У жовтні відкрили перехоплювальний паркінг на 93 автомобілі біля станції метро «Героїв Дніпра». Дещо раніше перехоплювальний паркінг відкрили біля станції метро «Видубичі» на 123 місць та «Академмістечко» на 250.

23 липня депутати Київської міської ради проголосували за облаштування шести перехоплювальних паркінгів біля кінцевих станцій метро: «Лісова», «Видубичі», «Святошин», «Червоний Хутір», «Сирець».

За даними КМДА у Києві зареєстровані 1,2 мільйони авто, що в три-чотири рази перевищує кількість авто, на яку розрахована столиця. У проєкті Генплану міста планується, що міська електричка має об’єднати існуючі та перспективні станції метрополітену, а у місцях їхнього перетину мають побудувати комплексні пересадочні вузли, де передбачені ще й перехоплювальні паркінги. Загалом розглядається можливість облаштування 23-х таких майданчиків.

Читайте також: Що таке перехоплювальний паркінг та як він може допомогти розвантажити Київ від автівок.

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Хмарочоса» – незалежного та впливового київського інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ зрозумілішим для містян, а діяльність влади – прозорішою.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.