Кличко показав, як проходить реконструкція столичного зоопарку

У київському зоопарку тривають роботи з реконструкції. Там зараз будують новий вхід, завершують роботи з облаштування універсального вольєра для тварин і птахів. Відео змін в зоопарку мер Києва Віталій Кличко опублікував на своїй сторінці в Facebook.

«Роботи з реконструкції столичного зоопарку тривають. І з проспекту Перемоги вже добре видно не тільки 15-метрового жирафа, а й будівлі нового входу і дерев’яний навіс, який монтують між ними. Це, за словами фахівців, — унікальна і перша в Україні конструкція таких масштабів», — зазначив очільник Києва.

За його словами, новий вхід до столичного зоопарку буде на розі проспекту Перемоги та вулиці Зоологічній. У приміщеннях вхідної групи завершують оздоблювальні роботи, всі зовнішні мережі вже проклали і змонтували.

В одноповерховій будівлі, праворуч від нового входу, розмістять каси, інформаційний центр, громадські туалети, медпункт. Роботи там виконані на 90%. У двоповерховій будівлі планують облаштувати океанаріум, який буде встановлено на кошти інвесторів, і фудкорти.

Після завершення робіт з монтажу навісу, новий вхід вимостять тротуарною плиткою і здійснять благоустрій території навколо. А ще фасади будівель на вході ввечері і вночі будуть красиво підсвічені.

«Крім яскравого жирафа, відвідувачів будуть зустрічати також скульптури« Зубр »і« Леви »- замість старих виготовляють нових звірів. Зараз завершують роботи і в універсальному вольєрі для тварин і птахів — його здадуть в експлуатацію і заселять в цьому році. Також в зоопарку будують новий пріматнік. Він буде готовий вже в наступному році », — підкреслив Віталій Кличко.