Кличко пообіцяв не змінювати тарифи на опалення та гарячу воду

Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Якщо вам подобається, що ми робимо, то пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.


Мер Києва Віталій Кличко пообіцяв, що цього опалювального сезону ціна послуг на опалення і гаряче водопостачання у столиці не зміниться. Про це він заявив під час онлайн-брифінгу.

За його словами, мешканці багатоквартирних будинків сплачуватимуть за комунальні послуги за тарифами 2019 року.

У той же час він заявив, що збільшення вартості електроенергії та газу, що є основними складовими для виробництва тепла та постачання гарячої води, є причиною для перегляду тарифів на тепло та гарячу воду.

Нагадаємо, що 29 грудня Київська міська державна адміністрація ухвалила рішення про зростання тарифів комунального підприємства «Київтеплоенерго» з першого січня 2021 року. Згідно з документом, тариф на послугу з постачання теплової енергії для населення встановлено на рівні 1 616,48 гривень за один Гкал (з ПДВ). Це на 19,2% більше, ніж тариф, який діяв до цього часу (1 356,31 гривня за один Гкал). Тариф на постачання гарячої води для населення встановлено на рівні 99,79 гривень за один кубометр (з ПДВ). Підвищення склало 16,1% (з 85,97 гривень за один кубометр).

Фото: facebook.com/Vitaliy.Klychko

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за викладений зміст, він не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.