Компанія, пов’язана з власником «Фуршету», отримала під забудову 21 гектар у районі затоки Десенки

Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Якщо вам подобається, що ми робимо, то пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Зображення: nashigroshi.org

Господарський суд Києва визнав укладеним між Київрадою та компанією «Строй-Маркет Груп» договір оренди ділянки площею 21,47 гектара біля затоки ріки Десенка, повідомляють Наші гроші.

Комунальну землю передано в оренду на 25 років для будівництва готельного та торговельно-розважального центру. Нормативна грошова оцінка цієї ділянки становить 541 мільйон гривень. Річну орендну плату встановлили у розмірі 5% від нормативної оцінки, вона збільшиться у випадку розташування на ній будівель. За додатковою угодою будівництво має розпочатися не пізніше 2022 року.

«Строй-Маркет Груп» перемогла в інвестиційному конкурсі у 2007 році. 2009 року Київрада передала ділянку в оренду, одночасно внісши зміни до Генплану Києва – ділянку перевели з зони зелених насаджень загального користування до території житлової та громадської забудови.

У 2015 році Департамент земельних ресурсів КМДА повідомив забудовнику про неможливість укладення договору оренди через те, що частину ділянки Київрада передала у приватну власність фізичним особам.

«Строй-Маркет Груп» – дочірня компанія Plimsoll Investments Limited, кінцевим бенефіціарним власником якої є Данило Данілов, пасинок Ігоря Баленка, депутата Київради від «Європейської солідарності», співвласника мережі супермаркетів «Фуршет». Баленко декларував Plimsoll Investments Limited у своїх деклараціях за 2016-2018 роки.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.