Кругообіг хабарників: протеже Кудрявцева Вікторію Христенко переводять з ДАБІ у Держрибагенство

Начальницю управління роботи з персоналом та документообігу ДАБІ України Вікторію Христенко направляють на іншу державну службу – в Державне агентство рибного господарства України.

Про це пише ІА “Стоп Корупції”

Христенко Кудрявцев привів на посаду в ДАБІ відразу після свого призначення. Вона дозволяла здійснювати миттєві переведення необхідних осіб та контролювала усі службові розлідування та проведення конкурсів на посади в усьому органі.

Окрім кадрових махінацій, які відбувалися з її руки, Христенко засвітилась у таких справах, як реєстрація наказів задніми числами, табелювання потрібних працівників, які, по факту, не працювали в ДАБІ України – все це досить вправно робила Христенко, звісно ж, за дорученням своїх владик.

Щодо проведення конкурсів на вакантні посади в ДАБІ України, то тут Христенко була як золота рибка, яка виконувала бажання своїх господарів. Вона наперед знала, хто буде переможцями конкурсів, робила все можливе, щоб конкурс пройшов по спланованому сценарію. Також не без її участі відбувалось звільнення неугодних працівників органу за вигаданими підставами.

Тож чому Кудрявцев одразу не призначив зручну для себе людину в один із новостворених замість ДАБІ органів?