McDonald’s почав переробляти на пакети використані паперові стакани

Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Ми пишемо про розвиток міст вже 6 років та 360 днів. За цей час ми опублікували вже 14466 новин та статей і продовжуємо це робити щодня. Підтримайте нас щомісячним внеском! За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви сприятимете незалежній роботі редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Фото: facebook/alesya.mudzhyri

Мережа ресторанів McDonald’s в Україні почала переробляти використані стакани для напоїв у пакети для замовлень на виніс та доставки.

Паперові стакани для напоїв виробляють зі 100% целюлози на підприємстві Huhtamak. Зараз у закладах встановлюють сортувальні станції. Після сортування стаканів відвідувачами, вони відправляються на досортування для підготовки до переробки. Наприклад, стакани із Києва та області забирають на підприємство Обухівміськвторресурси, де їх досортовують, формують і відправляють на Зміївську паперову фабрику, де здійснюється власне переробка.

На фабриці стаканчики відділяють від поліетиленової плівки. У компанії пояснюють, що для цього їх кидають у воду, щоб розм’якшити, а потім подрібнюють у гідророзбивачах. Це дозволяє відділити паперову пульпу від шару поліетилену. Потім рулони везуть на підприємство з виробництва паперових пакетів.

До 2025 року мережа ресторанів має перейти на виробництво всіх пакувальних матеріалів з відновлюваної, сертифікованої сировини, а також сировини, яку можна використовувати повторно.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.