Медіа СЛУХ створило документальний серіал про нову українську культуру

Фото: slukh.media

Медіа СЛУХ презентувало документальний серіал про нову українську культуру «Спалах». Прем’єра першої серії, про історію українського фольку, відбудеться 25 листопада.

Документальний серіал про нову українську культуру та її сучасних героїв і героїнь складається з десяти серій. Кожна серія, повідомляють автори проєкту, розкриває важливу тему: від феномену української поп-музики та кліпмейкінгу до кіно, комедії, стрит-арту та локальних брендів одягу.

Робота над серіалом тривала протягом майже всього 2020 року, протягом якого було відзнято понад 100 інтерв’ю. Його героями та героїнями стали MONATIK, Юрій Бардаш, Майкл Щур, ONUKA, DakhaBrakha, Влад Яма, Євген Клопотенко, Антоніо Лукіч, Олексій Потапенко, Андрій Данилко, Гео Лерос, Алан Бадоєв, Vivienne Mort, ресторатори Дмитро Борисов, Міша Кацурін, засновники CLOSER, Veselka, Культура Звука, Планета кіно, Ukrainian Fashion Week, KSENIA SCHNAIDER та багато інших представників української культури.

«Ми помітили, що в українській музиці кожні чотири–п’ять років відбуваються спалахи — з’являються нові імена та віяння, старі відходять на другий план. Пізніше ми почали досліджувати і знаходити схожі спалахи в інших сферах культури. Ось про них ми і розповімо в тому числі. Такі спалахи завжди виникають під час і після криз. Коли сьогоднішня криза закінчиться, можемо очікувати новий культурний «спалах». А ми цим документальним серіалом підготуємо для нього ґрунт», — пояснює Максим Сердюк, головний редактор медіа СЛУХ, продюсер і співавтор серіалу.

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Хмарочоса» – незалежного та впливового київського інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ зрозумілішим для містян, а діяльність влади – прозорішою.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.