Microsoft представила платформу віртуальної і додаткової реальності

Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Якщо вам подобається, що ми робимо, то пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Фото: microsoft.com

Виробник програмного забезпечення Microsoft представив платформу для взаємодії людей в доповненій або віртуальній реальності Mesh, повідомляється на сайті корпорації. Платформа дозволить користувачам створювати віртуальні аватари, а згодом – використовувати фотореалістичні голограми.

За допомогою Mesh колеги, які перебувають далеко один від одного, зможуть проводити у віртуальній реальності наради, а дизайнери або інженери отримають можливість разом працювати у віртуальному просторі. Також віртуальну платформу можна буде використовувати і для навчання: за допомогою неї учні будуть дізнаватися про електромобілі або анатомію людини, розбираючи віртуальний двигун або вивчаючи, що знаходиться під віртуальними м’язами.

Платформа в найближчі місяці представить повний набір інструментів на базі штучного інтелекту для аватарів, управління сеансами, просторового рендерингу, синхронізації між кількома користувачами і голопортації для створення спільних рішень у змішаній реальності. Вона буде доступна на різних пристроях, в тому числі на HoloLens 2 від Microsot, а також на більшості гарнітур віртуальної реальності, планшетах, смартфонах та комп’ютерах.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.