На Львівщині забудовник побив місцеву чиновницю

Інцидент трапився у понеділок, 4 листопада, у Золочеві на Львівщині, забудовник вдарив юристку міської ради Христину Піддубну. Про це повідомляє мер Золочева Ігор Гриньків

Сьогодні гр. Бартків Ігор побив юриста Золочівської міської ради, жінку, Христину Піддубну. Юрист прибула на виклик, де на самовільно захопленій ділянці Бартків веде будівельні роботи. Доки ще будуть зволікати правоохоронні органи, ДАБІ? Скільки будемо потурати злочинності у нашому місті. Кого ще мають побити, чи чекаємо, не дай Боже, гіршого?”, — написав Ігор Гриньків.

Попри заборону суду забудовник Ігор Бартків відновив будівництво на самовільно захопленій дилянці. Про це міську раду повідомили місцеві активісти. Для того, щоб перевірити це на об’єкт вийшли представники влади — юристка міськради Христина Піддубна та головний архітектор міста Роман Кушнір. На місці і відбувся конфлікт.

Нагадаємо, протистояння між забудовником і мерією тривають уже кілька років через  незаконне будівництво на центральній площі у Золочеві.  Врешті у березні 2018 року суд заборонив Братківу будуватися у центрі міста. Однак, попри заборону суду, забудовник поновив будівельні роботи.