На мосту Патона та ще на семи вулицях з’являться смуги громадського транспорту

Фото: Depo.Київ

У Києві планують облаштувати смуги громадського транспорту на мосту Патона та ще на семи вулицях. Про це повідомив Сергій Пасюта з посиланням на дані, які надав Центр організації дорожнього руху на запит «Вечірнього Києва».

Смуги громадського транспорту з’являться на вулицях:

  • Братиславська (на узгодженні);
  • проспект Соборності (поки не впроваджена);
  • Харківське шосе (на узгодженні);
  • проспект Юрія Гагаріна (на узгодженні);
  • Лугова (на узгодженні);
  • Івашкевича (завершується розробка схеми організації дорожнього руху);
  • проспект Правди (розпочаті роботи для розробки схеми організації дорожнього руху).

Повідомляється, що Центр організації дорожнього руху запроєктував 132 кілометри смуг громадського транспорту, з яких вже облаштовано 111 кілометрів.

11 листопада уряд ухвалив рішення про дозвіл руху велосипедистів смугами для руху маршрутних транспортних засобів. Окремого дорожнього знаку поки не впроваджуватимуть. Відтепер рух велосипедистів дозволено на ділянках, позначених знаком «Дорога зі смугою для руху маршрутних транспортних засобів».

У такий спосіб вирішили знизити травматизм велосипедистів на дорогах. Пояснюють: пересуватися поруч із громадським транспортом менш ризиковано, оскільки автобуси й тролейбуси рухаються зі швидкістю в середньому 20-30 км/год, а середня швидкість автомобіля в місті складає 50 км/год.

Читай також: Чому громадському транспорту потрібні окремі смуги?

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Хмарочоса» – незалежного та впливового київського інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ зрозумілішим для містян, а діяльність влади – прозорішою.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.