На Воскресенці зносять модерністський басейн (фото)

Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Якщо вам подобається, що ми робимо, то пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Фото зі сторінки instagram.com/child_of_socialism/

На вулиці Курнатовського, що на київській Воскресенці, почався демонтаж модерністського критого басейну, збудованого у 1980-х роках для Олімпіади. Про це повідомляється на інстаграм-сторінці child_of_socialism.

Скріншот зі сторінки instagram.com/child_of_socialism/

На місці басейну олімпійського резерву «Київміськбуд» зводитиме багатофункціональний комплекс «Курнатовського». Квартири зараз продають за ціною від 21 тисячі гривень за метр квадратний.

Забудовник стверджує, що 25-поверховий чотирисекційний будинок стане «чудовим місцем проживання для людей, які цінують розмірене життя, адже навколо малоповерхова забудова і багато зелених зон, а сам мікрорайон нагадує радше тихе передмістя». За інформацією на сайті ЛУН, житловий комплекс планують здати до кінця 2023 року.

Раніше у «Київміськбуді» заявляли, що модерністська будівля басейну – «це жахливий спадок часів СРСР».

Фото: Levshev, wikimapia.org

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.