Нащадки Кернеса переоформлюють на себе його майно вартістю 1,3 млрд гривень

Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Якщо вам подобається, що ми робимо, то пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Фото: instagram.com/gepard59

Спадкоємці покійного мера Харкова Геннадія Кернеса – Родіон та Оксана Гайсинські – останнім часом збагатилися на 1,3 мільярди гривень. Про це йдеться в розслідуванні журналістів Слідство.Інфо.

Журналісти нарахували 66 тисяч квадратних метрів комерційної нерухомості і 26 гектарів землі Харкова у власності Гайсинських.

Зокрема, Родіон Гайсинський володіє елітною квартирою в скандальній забудові в центрі Харкова – в місці історичного значення – вартістю близько 600 тисяч доларів. Також він є власником або співвласником у близько 30 компаніях. В основному цим фірмам належать землі і торгові площі на харківських ринках, зокрема Центральному та Кінному. Весь цей бізнес на нього переоформили в 2018-2020 роках. Всього це близько 25 гектарів землі і 42,6 тисячі квадратних метрів торгових площ.

Оксана Гайсинська ж останнім часом стала власницею або співвласницею майже 15 фірм. Серед її бізнесу: офісні центри, торгово-розважальні комплекси, кафе та ресторани.

За інформацією журналістів, Гайсинські контролюють 75% акцій харківського «7 каналу».

При цьому в останній декларації Кернес вказав лише те, що орендує 7-метрову кімнату і номер в готелі «Національ» на 57 квадратів у Харкові. Також у декларації зазначені з десяток коштовних годинників, близько сотні мільйонів гривень дивідендів і заощаджень.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.