Незаконне будівництво “Нивки-Парк”: чергова афера від Інтеграл-Буду (ВІДЕО)

У 2015 році компанія “Інтергал-Буд” почала незаконно будувати житловий комплекс «Нивки-Парк» і робила вона це на кількох земельних ділянках, які мали цільове призначення — для промисловості та садівництва.

Навіть комісія Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування відмовила на відведення землі, бо на той час не було детального плану території.

Але у ділків з “Інтергалу” законів не існує, вони звикли вирішувати питання як у супермаркеті — заносити хабарі великою купою, тим самим спонукаючи сліпоті чиновників з поліції, прокуратури, ДАБІ та КМДА.

Раніше тут знаходився Термогальванічний завод, але його вкрали у держави та зруйнували, а акціонерне товариство переписали на підставну особу Райнера Марка Рональда.

18 червня 2019 року суддя Олексій Соколов надає дозвіл примусово отримати у податковій перевірок з 2014 року щодо “Інтергал-Буду”, бо на Львівській площі у травні слідчим ДБР було безпідставно відмовлено, а це значить, що інтергалівці заплатили великого хабаря податківцям.

У рішенні суду бачимо додаткові подробиці що по кримінальній справі № 62019000000000575, яка була відкрита 3 травня 2019 року за статтею 364 — зловживання владою і службовим становищем, за такі злочини відправляють до буцегарні від 3 до 6 років.

Слідство встановило, що чиновниками Київської адміністрації та керівництвом ДАБІ документи на проектування багатоповерхових будинків не погоджувались, але при цьому нічого не робили, щоб зупинити незаконне будівництво Нивки-Парк.

Більше того, увесь цей час “Інтергал-Буд” не сплачував податки за землю, якщо порахувати борг який накопичився за десяток років, то виходить, що девелопери обікрали киян на мільярд гривень.

Коли вже будинки були побудовані, тільки тоді були зроблені ДПТ та містобудівні умови, в яких зазначено, що ця територія згідно статті 69 Повітряного кодексу України, знаходиться у при аеродромній території.

Згідно з нашими даними, розміщення будинків “Нивк-Парк” так і не було погоджено з державним підприємством обслуговування повітряного руху України, бо там вважають, що мешканці цих споруд знаходяться у небезпеці від літаків які злітають та сідають у аеропорті «Жуляни».

Кілька днів тому, африканській країні Конго, на житлові будинки впав літак, було вбито багато людей через недотримання правил безпеки.

Інтергал-Буд у рекламі обіцяв побудувати паркувальний майданчик на кілька поверхів, але насправді, усі квартири у 12 будинках продані, тому це була свідома омана інвесторів.

І не будемо забувати, якщо на земельній ділянці багато років працював завод, то ця територія забруднена шкідливими речовинами, потрібно кулька десятиліть, щоб рекультивувати такі землі, а там де стоять «Нивки-Парк», ніяких дій з очищення грунту не було, тобто багато дітей захворіють на рак і помруть.

Команда «Забудовам НІ» вже надало запити до контролюючих та правоохоронних органів, з питаннями про результати слідства та вимогою зупинити споруджувати ці незаконні одоробла.

Інтергал-Будом володіє екс-нардеп також Володимир Зубик, хоча спростовує це. Якщо проаналізувати кілька фірм, через будівельну компанію “Інтергал-Буд”, яким володіє дочірнє підприємство «Інтергал-Буд» виходимо на компанію з управління активами «Крістал Ессет Менеджмент».

Директором останньої фірми є Кулаков Валерій Едуардович, він багато років був помічником нардепа Зубика, а директор дочірнього підприємства «Інтергал-Буд» Катерина Джичка, більше переймається пошуком сексуальних партнерів, аніж безпекою людей, які будуть мешкати у будинках.

«Забудовам НІ» закликає усіх небайдужих, давайте разом зупинимо злочинне угрупування під назвою «Інтергал-Буд»!