Незаконний ЖК Академ-Квартал будує Інтергал-Буд — поліція і ДБР розслідують 2 кримінальні справи (ВІДЕО)

Згідно з даними судового реєстру, нашій редакції відомо про щонайменше дві кримінальні справи, які розслідує Державне бюро розслідування та поліція Києва щодо незаконного будівництва житлового комплексу «Академ Квартал».

11 червня 2019 року слідчий ДБР Андрій Крупка звертається до Печерського суду з клопотання про обшук забудовника ЖК — будівельної компанії «Інтергал-Буд», суддя Володимир Карабань нічим не мотивуючи, відмовляє.

З його рішення бачимо цікаві деталі: кримінальна справа №62019000000000575 була відкрита 3 травня 2019 року за статтею 364 — зловживання владою і службовим становищем. За такі злочини відправляють до буцегарні від 3 до 6 років.

У грудні 2017 року “Інтергал-Буд” почало споруджувати незаконні будівлі на провулку Приладний, 10, на території заводу «Вугілля», землю якому було надано у 2003 році в оренду на 25 років.

4 гектари за кадастровим номером 8000000000:75:041:0001 призначені для промисловості, отже житлове будівництво там заборонено законодавством.

Більше того, державними органами містобудування та архітектури матеріали на проектування багатоповерхових будинків не погоджувались, рішень Київської міської ради щодо змін цільового призначення земельних ділянок не приймалось.

18 червня 2019 року суддя Олексій Соколов надає дозвіл примусово отримати у податковій перевірок з 2014 року щодо “Інтергал-Буду”, бо на Львівській площі у травні слідчим ДБР було безпідставно відмовлено.

У рішенні суду бачимо додаткові подробиці — по кримінальній справі вже проходять чиновники Київської адміністрації та керівництво ДАБІ.

Друга кримінальна справа № 12017100100014847 розслідується ще з грудня 2017 року, це ми дізнаємось із судового рішення, яке16 липня 2018 року слідчий поліції Іван Столяр та прокурор Юлія Дмитренко надають до Голосіївського райсуду.

Вони виписали два клопотання про вилучення документів у податковій Києва про сплату податку на землю та орендну плату Інтергал-Будом за ділянку, де будується ЖК Академ Квартал».

Голова суду Наталія Чередніченко надає дозвіл, але результатів цього розслідування ми не бачимо й донині. Цікаво, скільки хабарів занесло керівництво “Інтергал-Буд”, щоб правоохоронці увесь цей час закривали очі на незаконне будівництво?

Команда “Забудовам НІ” вже надала запити до контролюючих та правоохоронних органів, з питаннями про результати слідства та вимогою зупинити споруджувати ці незаконні одоробла.

Через кіпрський офшор Andilero Holdings Ltd заводом «Вуголь» володіє екс-нардеп Володимир Зубик, він його купив у екс-губернатора Донецької області Сергія Полякова.

“Інтергал-Будом” володіє також Зубик, хоча спростовує це.

Якщо проаналізувати кілька фірм, через будівельну компанію “Інтергал-Буд”, яким володіє дочірнє підприємство «Інтергал-Буд», виходимо на компанію з управління активами «Крістал Ессет Менеджмент».

Директором останньої фірми є Кулаков Валерій Едуардович, він багато років був помічником нардепа Зубика.

Давайте разом зупинимо негідників, які паплюжать Київ!