Облаштували тимчасовий дах для історичного будинку, що горів у центрі Києва. Це зробили лише через два місяці

 Фото: facebook.com/pechersk.gov.ua

15 жовтня на даху житлового будинку на вулиці Великій Васильківській, 81, завершили роботи з облаштування тимчасового покриття, повідомляє пресслужба Печерської райдержадміністрації. Пожежа відбулася тут ще 19 серпня.

«На даху житлового будинку № 81 на вул. Великій Васильківській роботи з облаштування тимчасового покриття завершені», – йдеться в повідомленні.

Місцева жителька Анастасія Щепетова прокоментувала допис Печерської РДА. За її словами, «незважаючи на численні зауваження та прохання мешканців, кут нахилу залишається мінімальним і вода погано стікає. Вентиляція і труби погано гідроїзольовані. Обіцяли профнастил – мабуть забули».

Фото: facebook.com/anastasiya.shchepetova

Ще одна коментаторка, Наталія Альбіна, написала: «всі стіни сирі, а опалення не зробили, звичайний, тимчасовий дах зими не витримає».

Пожежа виникла в одній із квартир на останньому поверсі чотириповерхової будівлі. Під час гасіння врятували двох людей, жертв і постраждалих не було. Гасіння пожежі ускладнювалося тим, що вогонь швидко поширювався дерев’яними перекриттями. До того ж, на гідрантах були припарковані автомобілі, а рятувальники не могли заїхати у двір будинку.

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Хмарочоса» – незалежного та впливового київського інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ зрозумілішим для містян, а діяльність влади – прозорішою.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.