Під час візиту президента Франції до України можуть підписати контракт на електровози Alstom

Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Якщо вам подобається, що ми робимо, то пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Електричний локомотив Alstom Prima SNCF Class BB 27300. Ілюстративне фото: Lunon92

Під час візиту президента Франції Еммануеля Макрона до України може бути підписано великий контракт із французькою компанією Alstom щодо постачання електровозів. Про це заявив посол України у Франції Вадим Омельченко, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Це передусім великий контракт із компанією Alstom та урядом України щодо постачання електровозів, який передбачає локалізацію також в Україні. Ми також сподіваємося, що встигнемо опрацювати питання щодо розширення співпраці з компанією Alstom із будівництва залізничних швидкісних колій між Києвом і Львовом, Києвом та Одесою», – зазначив Омельченко.

В листопаді міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, який співголовує у Змішаній українсько-французькій комісії з питань економічної співпраці, повідомляв, що угода між «Укрзалізницею» та Alstom буде двоетапною.

Перший етап із обов’язковою локалізацією виробництва в Україні передбачає отримання 50 електровозів і коштуватиме приблизно 0,5 мільярда євро. Другий етап передбачає отримання до 80 електровозів.

Нагадаємо, виробник трамваїв і поїздів Alstom відкрив своє представництво у Києві у 2018 році.

Дивіться також, які трамваї Alstom курсують у містах Алжиру.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.