Польський банк виділив 81,5 мільйона євро на будівництво ІТ Парку у Львові. Як він виглядатиме?

Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Якщо вам подобається, що ми робимо, то пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.


У Львові на перехресті вулиць Стрийська та Чмоли створять ІТ Парк – Innovation District IT Park. На будівництво державний банк Польщі BGK виділить компанії «Девелопленд Груп» кредит у розмірі 81,5 мільйона євро, повідомляє пресслужба Львівського ІТ кластеру.

Загальна вартість будівництва першої черги проєкту становить 136 мільйонів євро, її планують відкрити у другій половині 2023 року. ІТ Парк загалом матиме офіси для десяти тисяч ІТ-фахівців, мультифункціональний центр та наукові лабораторії.

СЕО Львівського ІТ кластеру Степан Веселовський розповів Zaxid.net, що інвестори ІТ Парку очікували на цей кредит ще у лютому 2020 року, проте вийшла затримка через пандемію коронавірусу.

Серед інвесторів – українські та канадські компанії. Генпідрядник – польська компанія Unibep.

Innovation District IT Рark – найбільший інфраструктурний проєкт Львівського ІТ кластеру. Погодження на будівництво він отримав ще у 2017 році. На території 4,5 га розташуються офіси найвищого класу А, конференц-зали, комплекс інноваційних лабораторій, в яких студенти працюватимуть над дослідженням з провідних наук IT-сфери, мультифункціональний центр із гастрономічною та спортивною зонами, а також парк без доступу для автомобілів.

Першими резидентами ІТ Парку стали компанії GlobalLogic, N-iX, Intellias, SoftServe та Perfectial.

 

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.