Правоохоронці Одеси саботують розслідування вбивств на будівництві готелю «Немо» та «Гагарін Плаза» (ВІДЕО)

У червні 2019 року у Одесі на будівництві «Гагарін Плаза» загинув молодий хлопець Володимир Турта, який народився досить недавно, 2 січня 1998 року.

Вже більше року він працював на спорудженні торгового та житлового комплексів, офіційно оформлений був на фірмі «Полакс», яка записана на белізький офшор та інвестиційну компанію «Едельвейс».

Едельвейсом володіють депутат міської ради Одеси Василь Шкрябай та його мати Валентина Бойчук, у 2014 та 2019 роках вони отримали у оренду дві комунальні земельні ділянки на вулиці Генуезька 5, та оформили на «Полакс».

Василь Шкрябай

Шкрябай є головою депутатської комісії з питань комунальної власності та входить до фракції мера Геннадія Труханова.

У 2018 році видання «Думская» опублікувало дослідження Комітету виборців України, які вирахували, що Шкрябай є пов’язаною особою з братами Андрієм та Олексієм Кисловським.

Андрій та Олексій Кисловські

Саме Кисловські проводять незаконне будівництво готелю Немо на пляжі Ланжерон де у січні 2019 року загинув молодий будівельник Вадим Павлюк.

До сьогоднішнього дня, це вбивство не розслідуване, а винні не притягнуті до відповідальності. Команда «Забудовам НІ» звертається до Володимира Зеленського, президента України, з проханням звернути увагу на обидві трагедії.

До смертей будівельників також причетний Василь Буюклі, голова Державної архітектурно-будівельної інспекції Одеської області, який за хабарі закриває очі на порушення на будівництвах Немо та Гагарін Плаза.

Василь Буюклі

Після того, як будівельник Володимир Турта загинув, з його родичами спілкувався лише Костянтин Журілов, який представлявся топ-менеджером компанії «Полакс».

Ми проаналізували історію життя Журілова та зробили висновки, що його функції — це так зване рішалово: він як пожежник, повинен за завданням своїх хазяїв вирішувати делікатні питання, бо не зміг пройти переатестацію у поліції.

У 2011 році майор Журілов, як заступник керівника Київського райвідділку міліції, захищав кривавого диктатора Януковича від мінерів. У 2013 році як начальник кримінальної міліції Шевченківського відділу закликав одеситів ховати ювелірні прикраси.

24 травня 2016 року в якості директора та начальника служби безпеки, відмовлявся надавати компенсацію власникам трьох автомобілів, які було розбито, через те що з готелю «Гагарін» випало вікно.

А вже у 2018 році роздає коментарі як генеральний директор девелопера «Полакс», що будує ТРЦ «Гагарін Плаза».

Хоча насправді, згідно з державним реєстром компаній, директором ТОВ «Полакс» з 2012 року є Володимир Мельник, раніше він працював начальником відділу механізації порту «Южний», потім директором фірми «Кодимське Зерно», вона належить Шкрябаю.

Мельник Володимир Іванович, з таким самим ПІБ, є чинний керівник Міжрегіональне управління Національної державної служби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.

Мельник також є директором компанії «Магелан», яка здає у оренду приміщення. Засновником компанії є два офшори з Белізу — Осілайн Інвестмент С.А. та Лемент Інвестмент ЛТД, вона ж є співвласником фірми «Полакс».

Лейтенант поліції Сергій Кумайгородський, слідчий вбивства Володимира, чомусь не поспішає викликати на допит Володимира Мельника та Василя Шкрябая — напевно, він отримав команду згори саботувати розслідування.

На будівництві «Гагарін Плаза» царить тотальна небезпека. Подивіться на світлини — людей підіймають догори краном у ковшах, в яких зазвичай подають будматеріали.

Що цікаво, насправді є ще одна компанія «Полакс», у формі приватного акціонерного товариства, власниками якої є Олена Загвоздкіна та Ксенія Сударева.

Остання є дочкою Віктора Сударева, керівника Морської пошуково-рятувальної служби, та й взагалі він багато років обертається в державній системі морського управління, встиг побувати і директором Одеського морського порту і заступником директора Адміністрації морського та річкового транспорту.

А це одна з найкорумпованіших сфер української економіки. Дочка Сударева вчиться у коледжі Беллербис у Кембріджі та має власну нерухомість у англійському місті Ексетер.

Сударев також є співвласником Чорноморської групи розвитку, де його партнером записаний Роберт Кенінг. Він же разом з Михайлом Бейліном, власником десятків ресторанів, володіють фірмою «Дім-Сам».

У свою чергу Бейлін з Кенінгом та Борисом Ложкіним, колишнім главою Адміністрації Президента Петра Порошенка, входять в керівництво Єврейської конфедерації України.

Як відомо, Ложкін, у 2013 році, за Український медіахолдинг отримав від бандита та путінського посіпаки Сергія Курченка кілька сотень мільйонів доларів, а такі великі гроші в першу чергу як раз й вкладають у нерухомість.

Ніхто з причетних до «Гагарин Плаза» не коментує трагедію. Нам вдалося додзвонитися до Василя Романіва, який перший побачив, що сталося з Володимиром Туртою.

Василь Романів — інженер з технічного нагляду будівництва «Гагарін Плаза». З розмови Романів визнав, що біля Володимира лежав профіль — так називають матеріал, який використовують для конструювань стін будівель. Тобто, можна достеменно стверджувати, що будівельника Турту саме вбили: коли кран підіймав будматеріали нагору, вони й впали на хлопця – про це свідчать фото з місця трагедії. Трос зі стріли крану звисає саме над тим місцем, де інженер Романів знайшов тіло Турти.

Напевно можна стверджувати, Володимира Турту вбили: порушення безпеки на будівництві, корупція, а, може, й помста, бо Володимир рубав правду, він розповідав правду про будівництво «Гагарін Плаза» і, можливо, комусь із власників не сподобались його викривальні речі та вони вирішили позбутися небажаного свідка.