“Приберіть свої незаконні тимчасові споруди, або ми приїдемо і демонтуємо їх силами КП“Київблагоустрій” – Андрєєв звернувся до підприємців під час демонтажу чергового МАФу

На вулиці Сім’ї Сосніних демонтовано торгівельний павільйон, який самовільно збільшив площу та продавав алкоголь дітям.

Андрій Андрєєв, керівник КП “Київблагоустрій” розповів подробиці.

На відміну від інших подібних, у цього об’єкта були дозвільні документи, власне й інформаційний талон про сплату пайової участі. Але за документами у власника була задекларована одна квадратура, проте він самовільно її збільшив. Інспекторами “Київблагоустрою” це було зафіксовано і складено акт про невідповідність і перевищення площі. І відправлено на комісію при Департаменті містобудування і архітектури”, – зазначає Андрєєв.

За словами посадовця, комісія розглянула акт і прийняла рішення анулювати ці дозвільні документи. Після цього Департамент міського благоустрою на основі рішення комісії підписав доручення на демонтаж.

Наштовхнувшись на спротив власника під час першої спроби демонтажу, комунальники змушені були звернутися за підтримкою до Національної поліції. І лише з допомогою правоохоронців демонтували МАФ.

Хочу звернутися до всіх підприємців, прошу, незаконні тимчасові споруди приберіть з території міста Києва, або ми приїдемо і демонтуємо їх силами КП “Київблагоустрій”. А ті власники, які мають дозвільні документи, будь ласка, ведіть свою господарську діяльність згідно з чинним законодавством”, – закликає Андрій Андрєєв.

Нагадаємо, нещодавно команда “Забудовам НІ” інспектувала знесення незаконного МАФу, в якому знаходився гральний заклад “Космолот