Рух на Кільцевій дорозі обмежать на три місяці. Також ремонтуватимуть проспект Бандери

Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Якщо вам подобається, що ми робимо, то пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Фото: пресслужба Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд

Рух на Кільцевій дорозі частково обмежать з 10 квітня до 30 червня. «Київавтодор» розпочинає капітальний ремонт на ділянці від Одеської площі до вулиці Ватутіна.

На першому етапі ремонтуватимуть ділянку від Одеської площі до вулиці Луценка, а потім рухатимуться у бік Жулянського шляхопроводу. У цей час заїхати на Кільцеву з проспекту Глушкова можна буде вулицею Лятошинського і Луценка.

Також 10 квітня почнеться капремонт на на проспекті Степана Бандери, який триватиме до 28 квітня. Протягом цього часу зніматимуть дорожнє покриття між Оболонським проспектом і станцією «Зеніт».

Рух транспорту обмежуватимуть частково – для проїзду залишать по дві смуги у кожному напрямку.

Нагадаємо, до 2019 року Київська Окружна дорога складалася з ділянок, частина з яких перебувала на балансі міста, а частина – області. КМДА ініціювала рішення Кабміну щодо передання на баланс міста всієї Окружної, і проблемні ділянки можна було б поремонтувати.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.