Сервіс доставки їжі Rocket розвозитиме безкоштовні гарячі обіди малозабезпеченим киянам

Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Якщо вам подобається, що ми робимо, то пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Фото: пресслужба Rocket

Сервіс доставки їжі Rocket (Raketa) ініціював соціальний проєкт: під час січневого локдауну малозабезпеченим киянам розвозитимуть безкоштовні комплексні обіди.

Щодня з 13 січня до кінця локдауну доставлятимуть тисячу гарячих обідів, які включають м’ясну страву з гарніром, салат і хліб. Проєкт охоплюватиме малозабезпечені сім’ї, в яких є ВІЛ-позитивні, хворі на СНІД або діти з інвалідністю. Список адресатів надали КМДА та Фонд Олени Пінчук.

Обіди готуватимуть у ресторанах сервісу Rocket – так званих темних кухнях (dark kitchen), які зараз розташовано в п’яти різних локаціях Києва. У приготуванні не використовуватимуть напівфабрикати від зовнішніх постачальників.

У Rocket зазначають, що під час першого локдауну, навесні 2020 року, кур’єри сервісу доставили понад 12 тисяч продуктових наборів малозабезпеченим киянам.

Сервіс Raketa було засновано у 2018 році, а у 2019-му компанія почала працювати в Києві. Наприкінці 2020 року компанія вирішила вийти на міжнародний ринок і змінила назву на Rocket.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.