Сім’я Великодних на Шмідта 14А незаконно побудувала багатоквартирне житло та оформила як гаражі

Як ми і обіцяли у розслідуванні про незаконну забудову на вулиці Університетська 23, редакція «Забудовам НІ» розкриває ще одну аферу сім’ї Великодних, на вулиці Отто Шмідта 14А.

Ми вже знайомили наших дорогих читачів з Станіславом Великодним, разом з сестрою Іриною, вони перешкоджали на Університетській нашим журналістам проводити відеозйомку.

Станіслав Великодний керував багатоквартирним будинком на Шмідта, в цьому ОСББ записано ще 10 учасників. У державному реєстрі нерухомості, ця споруда відсутня, тобто вона не введена у експлуатацію, а отже підлягає демонтажу. Але є цікавинка, за цією адресою записано 7 машиномісць, навіть у Станіслава Великодного воно є під номером 4, тобто житловий будинок юридично оформлено як гаражі, але ж квартири були продані за реальні гроші. Машиномісце №5 записано на Костянтина Сушка, раніше він працював директором Департаменту із регулювання відносин у Нацкомісії у сфері енергетики, а зараз є директором комерційних питань «Київтеплоенерго«.

Тобто це вказує на незаконність існування будинку та ухиляння від сплати податків в особливо великому розмірі і за це Великодні повинні отримати реальні тюремні терміни. Згідно з інформацією з публічної кадастрової карти України, земля під будинком, не зареєстрована, тобто юридично, цієї ділянки не існує і бюджет Києва не отримує податки, це вже нанесення державні прямої шкоди. Будинок розташований на горі Юрковиця, вченні вважають, що саме з неї, після подій Великого переселення народів, з кінця V століття ведеться відлік існування Києва як центру слов’янського племені полян.

Забудова верхньої частини гори Юрковиця становить небезпеку історично-культурним пам’яткам. Ця місцина є однією з найнебезпечніших зсувонебезпечних місцин Києва, тобто сім’я Великодних, наражає на смерть людей, які купили квартири у будинку, таке ж вони виробляють на вулиці Університетська. Там також незаконно будують на 50 квартир споруду, яку у будь-який час може сповзти у яму. Сім’я Великодних, почуває себе безкарно, вони зробили аферу на Шмідта і поліція з прокуратурою навіть не наклали штраф за злочини, тепер вони будують на Університетській. І хоча правоохоронці розслідують кримінальну справу, де фігурує сім’я Великодних, за допомогою хабарів, слідчі саботують роботу.

Команда «Забудовам НІ» звертається до президента Володимира Зеленського, та мера Віталія Кличка: не чекайте, коли трапиться трагедія з людськими жертвами, зупиніть злочинні будівництва сім’ї Великодних!