Скандальний «Курник на Майдані» продовжують будувати (ВІДЕО)

Прем’єр-міністр Гончарук і мер Києва Кличко ввели в оману суспільство — адвокат Дмитро Пічугін продовжує незаконне будівництво на Софіївській, 1.

5 жовтня прем’єр-міністр Олексій Гончарук збирає екстрену нараду — на даху будинку по вулиці Софіївська,1 йде незаконне будівництво.

До цього тиждень мерія скаржиться, що йдуть перевірки, але власники не пускають інспекторів, а поліція рапортує, що не має права вдиратися на приватну власність.

19 жовтня мер Віталій Кличко записує відеоролик із даху цього будинку і стверджує, що демонтаж буде скоро закінчений.

Пройшов місяць, і Дмитро Пічугін, власник квартири, який будує собі другий поверх на даху, продовжив будівельні роботи, а місцеві жителі зафіксували, як будівельники підіймають на лебідці газоблоки.

Пічугін працює в швейцарській юридичній компанії Goldblum, але це не заважає йому порушувати закони України, як і корпорації McDonald’s.

Фастфуд повісив на цьому будинку аж три великих вивіски, тим самим знищуючи архітектурний ансамбль Мадану Незалежності.

Які ж висновки ми можемо зробити з даної історії? Фактично в Україні не працює ні місцеве самоврядування, ні будівельна інспекція, ні поліція з прокуратурою, і навіть центральна влада в особі Кабміну.

Корупція поглинула країну. На місце, куди зносили тіла вбитих активістів Євромайдану в 2014 році, які гинули заради світлого майбутнього, відбувається банальна історія, яка нівелює їхню жертовність заради держави.