Сьогодні українці спробують висадити мільйон дерев упродовж доби

Фото: Peng Chen, Unsplash

Сьогодні, 17 жовтня, по всій території України відбудеться акція «1 000 000 дерев за 24 години» у рамках глобального екологічного проєкту «Озеленення України», повідомляють організатори в Facebook.

Організатори проєкту мають на меті привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни, а також сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху українців.

В рамках акції проведуть загальнодержавну інформаційну кампанію щодо висадження дерев, а також «об’єднають українське суспільство, бізнес, владу, громадськість і ЗМІ довкола природоохоронної, екологічної тематики».

Основна висадка дерев — з дотриманням всіх карантинних вимог — відбудеться у лісомасиві смт Бородянка, що у Київській області.

Раніше висадка дерев планувалася 20 березня, але акцію перенесли через карантинні обмеження.

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Хмарочоса» – незалежного та впливового київського інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ зрозумілішим для містян, а діяльність влади – прозорішою.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.