Співоче поле проводить ребрендинг. Тут встановлять лави і вбиральню

Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Якщо вам подобається, що ми робимо, то пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Візуалізації з facebook.com/spivochepole

Команда Grand Event повідомила про проведення повного ребрендингу Співочого поля в Києві.

«Оновлення стосуються не лише зміни логотипу, стилю та концепції. Компанія зайнялась благоустроєм території та капітальним ремонтом локації», – наголошує компанія.

Зокрема, встановлять нову стаціонарну вбиральню (зараз на Співочому можна знайти пластикові кабінки біотуалетів), 70 лав та урни.

Зараз працюють над концепцією фудзони для харчування, а також нових зон відпочинку.

Новий логотип – стилізована квітка з пелюстками жовтого градієнту. Назву локації скоротили до «Співоче». Планують виготовляти в новій айдентиці сувеніри, одяг для персоналу, стаканчики для напоїв, квитки, афіші тощо.

На Співочому полі має з’явитися й нова навігація. Обрали також новий девіз – «Місце бути щасливим».

Нагадаємо, компанія Grand Event разом із «Київзеленбудом» регулярно влаштовує на Співочому полі фестивалі ліхтарів та квіткових інсталяцій. Одного разу змонтували кількаметрові казкові споруди з лимонів і апельсинів, заради чого закупили в Туреччині 120 тонн цитрусів.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.