Тепер Google зможе знайти пісню, яка «застрягла в голові». Треба лише наспівати мелодію


Компанія Google додала нову функцію «Hum to search» («Наспівай, щоб знайти») в свій додаток і голосового помічника. Тепер у користувачів є можливість знаходити будь-яку пісню шляхом її наспівування або насвистування – алгоритми пошуку розпізнають мотив і підберуть відповідну композицію.

Наразі функція доступна iOS-користувачам англійською мовою і на 20 мовах – Android –користувачам. Надалі компанія буде збільшувати кількість доступних мов. В компанії кажуть, що ідеальний слух не потрібний, досить, щоб ваш «спів» був наближеним до оригіналу, а машинні алгоритми спробують витягти звідти потрібну інформацію.

Щоб скористатися функцією, потрібно відкрити останню версію програми Google на своєму смартфоні або знайти віджет пошуку Google. Потім потрібно натиснути на значок мікрофону або на кнопку «Пошук пісні» і вимовити фразу «що це за пісня». Потім потрібно наспівувати мелодію протягом 10-15 секунд.

Також ви можете знайти пісню, яка грає прямо зараз. Якщо для пошуку пісні по наспівуванню мелодії потрібно близько 10-15 секунд, в залежності від якості вашого виконання, то для пошуку пісні, яка грає з колонки, потрібно максимум 2-3 секунди.

 

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Хмарочоса» – незалежного та впливового київського інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ зрозумілішим для містян, а діяльність влади – прозорішою.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.