У Берліні з’явився «культурний квиток» для громадського транспорту

Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Ми пишемо про розвиток міст вже 6 років та 320 днів. За цей час ми опублікували вже 14108 новин та статей і продовжуємо це робити щодня. Підтримайте нас щомісячним внеском! За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви сприятимете незалежній роботі редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Компанія Berliner Verkehrsbetriebe, яка обслуговує громадський транспорт Берліна, ввела «культурний квиток» на проїзд. Одне євро з його вартості йде на підтримку діячів культури, що постраждали через пандемію коронавірусу.

У компанії пояснюють, що за останні 18 місяців в столиці Німеччини відбулася «культурна заморозка».

«Діячам культури доводиться боротися за виживання навіть після того, як знову відчинилися двері театрів, клубів та концертних залів», – кажуть в компанії.

Культурних діячів можна підтримати квитком на поїздку в громадському транспорті або пожертвою прямо через сайт. Отримані гроші компанія перераховуватиме в асоціацію Bündnis Freie Szene Berlin e.V., яка підтримує незалежну міську арт-сцену.

«Подорожуйте містом і одночасно підтримуйте культурне життя Берліна: культурний квиток BVG – це звичайний квиток Berlin AB, який можна придбати в кожному автоматі BVG і в центрі обслуговування клієнтів. Вся додаткова плата в розмірі одного євро використовується BVG для підтримки культурного життя Берліна (Bündnis Freie Szene Berlin eV)», – повідомляють ініціатори.

У зйомках реклами, присвяченої акції, брали участь багато діячів культури Німеччини: діджеї Modeselektor і Alle Farben, артисти театру CHAMÄLEON, кінокритик Дітер Косслік, поп-арт-художник Джим Авіньйон та інші.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.