У Голосіївському парку частково згоріла гірка, проти якої протестували мешканці (фото)

Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Якщо вам подобається, що ми робимо, то пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Фото: facebook.com/marusya.shylina

У Голосіївському парку імені Рильського згоріла частина недобудованого атракціону – гірки-труби, проти облаштування якої раніше протестували місцеві мешканці. Про це повідомила киянка Маруся Живіна.

Фото: facebook.com/marusya.shylina

На опублікованих нею фото видно, що також постраждало кілька дерев. За її словами, на місце пожежі прибув директор Голосіївського парку Вячеслав Потапенко.

Фото: facebook.com/marusya.shylina

Гірку будували на одному зі схилів біля Оріхуватських ставків. Проти цього атракціону протестували місцеві мешканці, які вважають, що надмір комерційних розваг шкодить природі парку.

Активісти наголошують, що торік статус території навмисне знизили з зони регульованої рекреації (який передбачає захист від забудови та збереження природи) до зони стаціонарної рекреації. Вони пов’язують будівництво атракціонів зі змовою керівництва парку, КП УЗН як балансоутримувача та фірми «Активна Країна». Так, за словами Живіної, бізнес оформлено на Клима Палажченка, сина Олександра Палажченка, який очолював відділ державної охорони НПП «Голосіївський» і зараз знову працює в підприємстві.

Фото: facebook.com/marusya.shylina

Нещодавно фірма «Активна країна» стала переможцем інвестиційного конкурсу на облаштування канатної переправи через Дніпро від Арки дружби народів до Труханового острова.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.