У Києві депутатів та чиновників позачергово вакцинуватимуть вакциною Pfizer

Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Ми пишемо про розвиток міст вже 6 років та 320 днів. За цей час ми опублікували вже 14106 новин та статей і продовжуємо це робити щодня. Підтримайте нас щомісячним внеском! За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви сприятимете незалежній роботі редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Фото: КМДА

У Києві депутатів, чиновників та суддів позачергово щепитимуть від коронавірусу мобільні бригади вакциною Pfizer. Вакцинація проходитиме з 14 червня. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Дев’ятого червня в Києві відкрили попередній запис на масову вакцинацію до Міжнародного виставкового центру через сервіс Helsi.me. Попередній запис на вакцинацію наразі доступний лише у Києві. Поки центр працює у вихідні дні. У центрі також вакцинуватимуть людей, які записалися до листа очікування вакцинації проти COVID-19 через сервіс «Дія» або гарячу лінію МОЗ.

З початку вакцинації в столиці вже щеплено 177 396 осіб, з них дві дози отримали 20 759 осіб. У Києві працюють 97 пунктів вакцинації та 25 мобільних бригад. Щеплення у центрі вакцинації роблять препаратом CoronaVac. Його вже схвалила Всесвітня організація охорони здоров’я. Вакциною Pfizer, окрім чиновників та судів, вакцинують освітян.

Ефективність вакцини Pfizer становить 95%, CoronaVac – 50,38%.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.