У Києві дівчина травмувалася через несправні гальма на прокатному самокаті

Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Ми пишемо про розвиток міст вже 6 років та 319 днів. За цей час ми опублікували вже 14093 новин та статей і продовжуємо це робити щодня. Підтримайте нас щомісячним внеском! За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви сприятимете незалежній роботі редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Фото: Хмарочос

Дев’ятого червня неподалік Маріїнського парку користувачка орендного електросамоката Bolt травмувалася через несправні гальма. Про це повідомив її знайомий, Владислав Гребельник.

За його словами, в самоката відмовили гальма, коли Аліса Поліщук з’їжджала з невеличкого пагорба. Їй довелося зістрибувати на ходу, щоб не втрапити під автомобіль. На фото видно скривавлене обличчя, а також лікоть і долоню зі здертою шкірою.

Фото: facebook.com/v.hrebelnyk

«Коли вона приїхала до лікарні, у неї спитали, що ж таке сталося. І щойно вона почала говорити про самокат, лікарка перебила і вставила: Bolt? Після кивка Аліси медик додала: “До нас троє-четверо людей щодня з цих самокатів приїжджає”», – пише Гребельник.

Він також повідомив, що компанія Bolt як компенсацію надала купон на 200 гривень на поїздку в таксі.

У Києві зараз працюють чотири сервіси прокату електросамокатів: Bolt, Kiwi, Skroll, BikeNow та Zelectra. Щобільші затори та обмеження громадського транспорту на тлі пандемії коронавірусу привели до буму самокатів у місті.

Більшість Європейських країн зіштовхнулися з бумом на легкий персональний транспорт ще кілька років тому і вже затвердили правила користування для нього.

Читайте докладніше: Конфлікти між пішоходами та користувачами самокатів й велосипедів частішають. Що тут можна зробити?

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.