У Києві відкрилася виставка, присвячена хаотичній рекламі на фасадах

Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Якщо вам подобається, що ми робимо, то пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Фото: facebook.com/dolesko/

П’ятого березня на Подолі офіційно відкрили виставку, присвячену хаотичній рекламі на фасадах будинків. Вона діятиме до 21 березня на першому й другому поверхах Центру української культу-ри та мистецтва, що на вулиці Хоривій, 19-В.

Виставку назвали «Розстріляний Київ», оскільки хаотичне розміщення реклами залишає на фасадах будинків столиці глибокі «рани» від перфоратора. Водночас відповідальність за вчинену шкоду законодавчо не закріплена.

Фото: facebook.com/dolesko/

«Вивіски, афіші, плакати, світлодіодні екрани, банери, сітілайти, бігборди гігантських розмірів є носіями примусового рекламування. Адже містянин-споживач їх бачить щоденно поза своїм бажанням – на відміну від реклами в друкованих засобах масової інформації або телебаченні, радіо де споживач може відволіктися від неї», – зазначають організатори.

На виставлених фотографіях – архітектурні пам’ятки Києва, які постраждали внаслідок розміщення реклами на їхніх фасадах. Окремі фото показують як було і як стало після демонтажу рекламних конструкцій. Також експонуються ретросвітлини фасадів ХІХ – першої половини ХХ століття з тогочасною рекламою.

Фото: facebook.com/dolesko/

У межах проєкту оголошено профільний конкурс для дизайнерів, який закликають пропонувати концепції гармонійного розміщення зовнішньої реклами в Києві, а в подальшому – і в інших населених пунктах.

Графік роботи виставки: Пн-Пт – 10:00-19:00; Сб-Нд – 10:00-18:00; 7 березня – вихідний.

Читайтак також: Перед рекламним бордом на вулиці Січових Стрільців у Києві зрізали магнолію

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.