У Києві відкрили нову смугу громадського транспорту. На черзі — ще п’ять

Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Ми пишемо про розвиток міст вже 6 років та 320 днів. За цей час ми опублікували вже 14103 новин та статей і продовжуємо це робити щодня. Підтримайте нас щомісячним внеском! За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви сприятимете незалежній роботі редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Фото: пресслужба КМДА

На вулиці Братиславській, що на лівому березі Києва, запустили відокремлену смугу для руху громадського транспорту, повідомляє пресслужба КМДА.

Обіцяють, що невдовзі такі смуги з’являться на проспекті Гагаріна, Харківському шосе (лівий берег), проспекті Правди, вулицях Луговій та Івашкевича (правий берег – Оболонь, Виноградар).

На сьогодні, за даними КМДА, у Києві вже працюють 29 виділених смуг для громадського транспорту.

Від листопада минулого року оновлені правила дорожнього руху дозволяють сумісний рух виділеними смугами громадського транспорту та велосипедів.

Нагадаємо, в U-Cycle вважають, що спільний рух велосипедистів і громадського транспорту може розглядатися лише як тимчасове рішення, до створення повноцінної велоінфраструктури.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.