У Києві відкрили соціальні квартири для дітей-сиріт

Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Якщо вам подобається, що ми робимо, то пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.


У Києві відкрили соціальні квартири для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Їх створено на базі центру соціальної підтримки дітей та сім’ї у Дніпровському районі, повідомляє пресслужба КМДА.

На базі центру створено шість соціальних квартир, у яких зможуть проживати до 36 дітей. Квартири облаштовані необхідними меблями та побутовою технікою, є місця для навчання та відпочинку.

Діти зможуть перебувати в соціальних квартирах півтора року. Цього часу достатньо, вважають у КМДА, аби дитина навчилася самостійному проживанню, без підтримки інших осіб у побутових питаннях.

У соціальній квартирі надаватимуть послуги з соціальної адаптації, інтеграції та реінтеграції в суспільство, реабілітації, розвитку та підтримки навичок самостійного проживання. Крім того, працівники центру надаватимуть соціальний супровід під час працевлаштування та на робочому місці, допомогу в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їхнього розв’язання, залучення до самостійного активного вирішення власної складної життєвої ситуації тощо.

За даними Міністерства соціальної політики України на 2017 рік, у Києві проживає 2358 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.