У КМДА запевняють, що в Києві є лише одне місце для мобільного шпиталю

Фото: пресслужба КМДА

У Києві мобільний шпиталь для хворих на COVID-19 можуть розгорнути лише на території Олександрівської лікарні. Про це сайту Сьогодні повідомив Роман Ткачук, директор департаменту муніципальної безпеки КМДА.

«Якщо такий госпіталь і з’явиться, то він розміщуватиметься на території біля Олександрівської лікарні. Іншого варіанту просто немає. І ніде додатково цей госпіталь відкривати не будуть», – заявив він.

Раніше в уряді розгядали варіанти облаштування мобільних шпиталів у Палаці спорту, на ВДНГ та у Міжнародному виставковому центрі.

Ткачук зазначив, що у міста ще є мобільний рятувальний госпіталь ДСНС України. Також є чотири військові шпиталі, які можна розгорнути в разі потреби.

«У Києві розв’язувати проблему за рахунок госпіталів за умови невикористаної медичної бази – це просто смішно. Розгортання такого госпіталю – це крайня міра, яка може бути виконана в разі погіршення ситуації”, – додає він.

У Держпродспоживслужбі Києва також запевняють, що в Києві наразі достатньо ліжок в лікарнях.

Заяви про мобільні шпиталі лунають на тлі зростання захворюваності. За минулу добу в Україні зафіксовано 14 575 нових випадків COVID-19, госпіталізовано 1 728 осіб, а також зареєстровано 229 летальних випадків.

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Хмарочоса» – незалежного та впливового київського інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ зрозумілішим для містян, а діяльність влади – прозорішою.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.