У Майамі відкрили парк під лінією метро (фото)

Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Якщо вам подобається, що ми робимо, то пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Фото: Robin Hill

У Маямі відкрили першу секцію лінійного парку Underline під лінією метрополітену. Ця частина включає простори для активного, пасивного та культурного відпочинку, пише Designboom.

Перша черга парку Brickell Backyard, довжиною майже кілометр, з велосипедними і пішохідними доріжками, місцем для вигулу собак, тренажерним залом під відкритим небом, сценою для заходів та майданчиками для баскетболу та футболу відкрилася 26 лютого. Крім спортивних і культурних заходів, тут є сад метеликів, розташований в каньйоні з природного каменю.

Завершити будівництво парку планують до 2025 року. Схема парку дозволить об’єднати пішохідні та транспортні доріжки з громадським транспортом. Загальна довжина парку складе 16 кілометрів

Проєкт розробляла студія Field Operations, яка проєктувала парк High Line у Нью-Йорку.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.