У МОЗ назвали нову межу для жорсткого карантину – 30 тисяч хворих на добу. Раніше було 15 тисяч

Фото: facebook.com/moz.ukr

Повний локдаун в Україні можуть ввести за умови 30 тисяч нових хворих COVID-19 на добу протягом кількох днів. Про це заявив в ефірі телеканалу «Інтер» міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Для нас головне – це кількість людей, які госпіталізуються. Якщо говорити про відсоток хворих, які потрапляють до лікарні, я думаю, що це вже приблизно понад 30 тисяч на добу в певному періоді, тоді це може викликати серйозні проблеми щодо навантаження на медичну систему», – повідомив міністр.

19 жовтня президент Володимир Зеленський заявляв, що в Україні можуть запровадити жорсткий карантин, якщо добова кількість нових випадків коронавірусу сягатиме 9,5 тисяч. Та наступного дня Степанов сказав про 11-15 тисяч випадків.

22 жовтня Зеленський називав нове число – 15 тисяч нових випадків на добу. Та в листопаді цю межу було перейдено.

Станом на ранок 21 листопада в Україні лабораторно підтверджено 14 580 нових випадків захворювання на COVID-19. 215 пацієнтів померли. Також за минулу добу шпиталізовано 1 761 людину.

Часткове повернення карантину вже запроваджували Франція, Німеччина, Велика Британія, Ірландія, Чехія, Ізраїль та Австралія.

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Хмарочоса» – незалежного та впливового київського інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ зрозумілішим для містян, а діяльність влади – прозорішою.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.