У Протасовому Яру встановили другий Япомогабокс, який міняє пляшки на їжу для тварин

Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Якщо вам подобається, що ми робимо, то пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Фото: facebook.com/rufat.raimov

23 січня ни вулиці Протасів Яр, 15 встановили другий автомат Япомогабокс, який міняє пластикові пляшки на корм для безпритульних тварин. Про це повідомив керівник благодійного фонду «Япомога» Руфат Раімов.

Перший такий автомат встановили в Києві у жовтні. Але згодом виявили кілька недоліків, які вирішили врахувати у Япомогабоксі 2.0. Так, у людних місцях безпритульні собаки і кішки бояться підходити до автомату, тож корм обвітрюється, розмокає, його їдять голуби і щури.

Відтепер корм роздаватимуть волонтерам, які знаходитимуть і годуватимуть тварин. Про кількість корму та нагодованих тварин звітуватимуть на сторінках yapomoga у соцмережах.

За словами Раімова, автомати надалі будуть з’являтися не лише на вулицях міста, а й на територіях торговельних центрів, супермаркетів тощо. Так, Япомогабокс у Протасовому Яру встановили на території автозаправки Socar.

Також другий Япомогабокс обладнаний терміналом, який дозволяє одним рухом картки пожертвувати 20 гривень на підпримку проєкту.

Крім того, в автомат впровадили доповнену реальність, звуковий супровід і дисплей з анімацією, щоб знайомити дітей з цілями ініціативи.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.