Укрзалізниця обладнає USB-розетками та клімат-контролем 50 пасажирських вагонів

Фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia

«Укрзалізниця» в 2021 році планує провести капітально-відновлювальний ремонт 50 пасажирських вагонів. Їх обладнають USB-розетками біля кожного місця та індивідуальними системами клімат-контролю, повідомив виконувач обов’язків члена правління, директор філії «Пасажирська компанія» Укрзалізниці Олександр Перцовський.

За його словами, роботи виконуватимуть на власних виробничих потужностях.

«У пріоритеті — проведення капітально-відновлювальних ремонтів пасажирських вагонів. Завдяки цьому за 30% вартості нового вагона де-факто отримуємо майже новий вагон. В силах Укрзалізниці на власних виробничих потужностях відновити значну кількість вагонів», — зазначив Перцовський.

Оновлені вагони матимуть сучасні елементи конструкції: кузов вагона, даховий кондиціонер, нові віконні блоки зі склопакетами, ролетні системи для захисту від прямих сонячних променів. Крім цього, рухомий склад планують обладнати USB-розетками біля кожного місця, під столиками встановлять спеціальні полички для зарядження телефонів, купе обладнають індивідуальними системами клімат-контролю, а на столиках з’являться спеціальні місця для склянок.

Перевізник у наступному році запланував рекордні інвестиції в оновлення пасажирського рухомого складу. Зокрема, очікується придбання 100 пасажирських вагонів на суму понад 2,7 мільярдів гривень коштом держбюджету та модернізація 50 пасажирських вагонів на 450 мільйонів гривень.

Раніше «Укрзалізниця» заявила про намір повернути харчування пасажирів у потягах і чекає на ідеї щодо нових послуг від бізнесу.

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Хмарочоса» – незалежного та впливового київського інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ зрозумілішим для містян, а діяльність влади – прозорішою.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.